УПИС У ПРВИ РАЗРЕД 2024/2025.

Поштовани родитељи/старатељи будућих првака,

Обавештавамо вас да упис у први разред за наредну школску 2024/2025. годину почиње 1. априла 2024. године.

Подсећамо вас да се ове године у први разред уписују сва деца рођена од 1. 3. 2017. године до 1. 3. 2018. године.

Обавештавамо родитеље/друге законске заступнике деце да ће електронско заказивање термина деце за упис у први разред и тестирање детета бити доступно путем апликације еЗаказивање термина за упис у основну школу, на Порталу еУправа.

Уколико родитељи/старатељи нису у могућности да изврше пријаву за упис и тестирање детета путем Портала еУправа, то могу обавити на наш мејл pp.vuk@hotmail.com или ДОЛАСКОМ У ШКОЛУ сваког РАДНОГ ДАНА од 10 – 12 часова, почевши од 20. 3. 2024. године.

ДОКУМЕНТАЦИЈА

Приликом уписа НИЈЕ ПОТРЕБНО ДА ПРИЛАЖЕТЕ ДОКУМЕНТА, јер ће их школа прибавити по службеној дужности.

*Уколико се лекарски преглед обави код приватног лекара, потребно је ДОНЕТИ ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ приликом ДОЛАСКА НА ТЕСТИРАЊЕ.